Kontakti

Kontaktforma

Sazinieties ar mums

  Vārds *

  E-pasts *

  Temats

  Ziņojuma teksts

  Jautājumi?

  Lasi mūsu biežāk uzdoto jautājumu sadaļu

  Interneta pārlūkprogrammā jāatver AS “Olpha” apmācību portāla adrese – open.olpha.eu un jānospiež uz “Mans konts” loga. Ja esat jauns lietotājs, tad jāaplūko “Reģistrācija” logs, jāiepazīstas ar tajā ietverto paskaidrojošo informāciju un jāspiež zemāk redzamo pogu “Reģistrēties”. Ja esat jau reģistrēts lietotājs, tad “Mans konts” sadaļā zem nosaukuma “Moodle autorizācija” ievadiet savu lietotājvārdu un paroli. Gadījumā, ja esat aizmirsis savu lietotājvārdu vai paroli, jānospiež uz – “Vai aizmirsāt savu lietotājvārdu vai paroli?” , un jūs tiksiet nosūtīts uz paroles atjaunošanas logu.
  Gadījumā, ja esat aizmirsis savu lietotājvārdu vai paroli, klikšķiniet uz – “Vai aizmirsāt savu lietotājvārdu vai paroli?”. Tālāk tiksiet novirzīts uz paroles atjaunināšanas logu.
  Atkārtota mācību materiālu apguve ir atkarīga no konkrētā kursa, sīkāk par iespēju atkārtoti apgūt mācību materiālu var uzzināt pie katra materiāla atsevišķi.
  Pārliecinieties vai nav problēmas ar internetu, vai esat atvēris atbilstošo interneta pārlūkprogrammu, kas atbalsta tiešsaistes lekcijas, semināra vai konferences darbības platformu. Gadījumā, ja neviena no iepriekš minētajām darbībām neatrisina situāciju, aicinām Jūs sazināties ar mums , kā arī visi lekciju, semināru un konferenču ieraksti vēlāk ir pieejami sistēmā.
  Iegūtos sertifikātus ir iespējams aplūkot savā e-pastā ar kuru esat veicis reģistrāciju mūsu portālā. Pēc katra kursa veiksmīgas nokārtošanas mēs to nosūtīsim uz jūsu norādīto e-pasta adresi 1-2 dienu laikā.
  Sākot ar nākošā mēneša 25. datumu.
  Olpha reizi mēnesī iesniedz LFB sarakstu-atskaiti par visām mēneša laikā farmācijas speciālistu apgūtām lekcijām un piešķirtiem modulim pielīdzinātiem tālākizglītības punktiem līdz nākošā mēneša 10. datumam. LFB šos punktus ievada “Latvijas farmaceitu un farmaceita asistentu reģistrā” divu nedēļu laikā. Līdz ar to farmācijas speciālisti savos LFB vietnes slēgtās sadaļas kontos šos punktus var redzēt, sākot ar nākošā mēneša 25. datumu. Neatkarīgi no tā, vai lekcija noklausīta mēneša 1. vai 31. datumā, punkti reģistrā tiks uzskaitīti līdz nākošā mēneša 25. datumam.